Площа: 1158 м.кв. (з власними двома терасами по 47 м.кв.). Можливо рівнозначний розподіл. Коефіцієнт місць загального користування не застосовується!

– Планування: Одноповерхова окрема будівля, перша здача після ремонту 2020 р «open space», панорамні вікна з виходом на дві тераси. Готових два санвузли і площі під кухні з «мокрою точкою». Висота стелі 4 м. (до фанкойл). Інтер’єр в стилі LOFT. Сучасні інженерні системи. Автономне опалення / кондиціонування (чиллер-фанкойл), «наливні» підлоги з водяним підігрівом.

– Опис: Лофт-парк “Лагода”, класу В і В +, загальною площею 2,5 га і 23 тис. Кв.м офісного простору розташований в Солом’янському районі м.Києва зі зручною транспортною розв’язкою (станція метро Політехнічний інститут, 100 м до зупинки швидкісного трамвая). Нашими постійними орендарями є найбільші компанії IT сектора, телевізійні студії, міжнародні компанії.

-Інфраструктура: Територія з зеленими оазисами, зонами відпочинку на траві, вело- і мотопарковкамі, спортивним майданчиком, барбекю, лобі-баром і конференц-сервісом створювалася за запитом членів нашого ком’юніті: співробітників і керівників компаній.

Сервіс – ще одна наша сильна сторона: власна сервісна компанія, професійна служба охорони, шаттл-сервіс для співробітників компаній, робота з індивідуальними запитами.

З питань оренди звертатись за телефонами
(050) 312-94-14,
(068) 979-15-21