Площа: 895 м.кв. Коефіцієнт місць загального користування не застосовується!

– Планування: 3 поверх / 3 поверхового будинку, «open space», панорамні вікна. Готові санвузли, кімната під кухню з «мокрою точкою» і серверна. Висота стелі 5 м. Завдяки високим стелям і великої площі тут зникає відчуття “коробки”, яким грішать багато офіси. Інтер’єр в стилі LOFT. Сучасні інженерні системи. Автономне опалення / кондиціонування (чиллер-фанкойл), «наливні» підлоги.

– Опис: Лофт-парк “Лагода”, класу В і В +, загальною площею 2,5 га і 23 тис. Кв.м офісного простору розташований в Солом’янському районі м.Києва зі зручною транспортною розв’язкою (станція метро Політехнічний інститут, 100 м до зупинки швидкісного трамвая). Нашими постійними орендарями є найбільші компанії IT сектора, телевізійні студії, міжнародні компанії.

-Інфраструктура: Територія з зеленими оазисами, зонами відпочинку на траві, вело- і мотопарковкамі, спортивним майданчиком, барбекю, лобі-баром і конференц-сервісом створювалася за запитом членів нашого ком’юніті: співробітників і керівників компаній.

Сервіс – ще одна наша сильна сторона: власна сервісна компанія, професійна служба охорони, шаттл-сервіс для співробітників компаній, робота з індивідуальними запитами.

З питань оренди
+38(050) 312-94-14
+38(068) 979-15-21